• Regulamin dla uczniów

• 1. Po skończonych lekcjach i przed rozpoczęciem zajęć wszyscy uczniowie przychodzą do świetlicy i swoją obecność zgłaszają wychowawcy.

2. Zachowują się tak, aby nie sprawiać przykrości kolegom i koleżankom oraz wychowawcom.

3. Biorą czynny udział w zajęciach, grach, zabawach, które są nie tylko przyjemnością, ale uczą, bawią i wychowują.

4. Swoimi pomysłami i umiejętnościami włączają się do prac i imprez organizowanych w świetlicy.

5. Szanują sprzęt w świetlicy, gry, sprzęt audiowizualny, bo to jest ich wspólna własność.

6. Sprzęt audio-wideo obsługuje tylko wychowawca pełniący dyżur w świetlicy.

7. Po skończonych zajęciach lub zabawie uczniowie sprzątają po sobie, odkładając wszystko na swoje miejsce.

8. Zachowują ciszę w czasie przeznaczonym na naukę, aby nie przeszkadzać innym.

9. Pamiętają o stosowaniu podstawowych zwrotów grzecznościowych.

10. Swoje wyjście ze świetlicy zawsze zgłaszają wychowawcy.

11. Kulturalnie zachowują się podczas spożywania posiłków.

Zasady naboru do świetlicy:

1. W pierwszej kolejności pierwszeństwo mają uczniowie dojeżdżający do szkoły.

2. W świetlicy mogą przebywać również dzieci rodziców pracujących.