- Statut Szkoły - wyciąg
- Sprawozdanie finansowe SP Złotniki Kujawskie za 2022r.
- Deklaracja dostępności
- Program wychowawczo-profilaktyczny szkoły
- Regulamin Świadczeń Socjalnych
- Regulamin oceniania z zachowania
- Regulamin dowozów
- Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2023/24
- Harmonogram dni wolnych od zajęć
- .
- .
- .
Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2023/24
LP.
Nazwisko i imię nauczyciela
dzień
godzina
sala
1.
Antczak Ewa
czwartek
14:00 – 15:00
gabinet
wicedyrektora
2.
Balicka Natalia
poniedziałek
wtorek
10:05 – 10:35
11:30 – 12:00
Pokój nauczycielski
3.
Bączkowska Aneta
czwartek
piątek
7:45-8:15
7:45_8:15
s.201
s.201
4.
Budner Halina
środa
piątek
7:45 – 8:15
7:45 – 8:15
s.107
s.010
5.
Cicha Grażyna
poniedziałek
8:00 – 9:00
pokój. nauczycielski
6.
Ciesielska Małgorzata
poniedziałek
wtorek
7:45- 8:15
7:45 – 8:15
s.204
s.204
7.
Ciszewska Bożena
wtorek
11:00 -12:00
pokój nauczycielski
8.
Czerwińska Anna
czwartek
11:45 – 12:45
pokój nauczycielski
9.
Chrubczyńska Anna
środa
czwartek
7:45 – 8:15
7:45 – 8:15
s.105
s.105
10.
Długosz Aleksandra
worek
czwartek
7:20 – 7:50
7:20 – 7:50
s.107
s.107
11.
Flicińska Magdalena
czwartek
piątek
7:45 – v8:15
7:45 – 8:15
s.110
s.110
12.
Gezele Marek
wtorek
15:35 – 16:35
sala
gimnastyczna
13.
Gutowska Izabela
czwartek
czwartek
7:45 – 8:15
11:00 – 11:30
s.010
s.013
14.
Gołębiewska Jolanta
środa
piątek
7:45 – 8:15
7:45 – 8:45
s. 104
s.204
15.
Jędrusik Alicja
środa
piątek
7:45 – 8:15
7:45 – 8:15
s.208
s.208
16.
Kopydłowska Celina
piątek
8:00 -9:00
świetlica (sp)
17.
Kopydłowski Mariusz
wtorek
12:00 – 13:00
s.015
18.
Kopyszko Irena
czwartek
14:40-15:40
pokój nauczycieldki
19.
Kostecka Agnieszka
środa
piątek
7:30 – 8:00
7:30 – 8:00
biblioteka
biblioteka
20.
Kulpa Irena
poniedziałek
13:00 – 14:00
pokój nauczycielski
21.
Kunicka Wioletta
poniedziałek
7:15 – 8:15
s.205
22.
Lewandowska Magdalena
środa
13:00-14:00
pokój nauczycielski
23.
Lewicka Ewa
środa
8:00 -9:00
s.015
24.
Luzeńczyk Dorota
poniedziałek
8:00 – 9:00
gabinet pedagoga
25.
Łyczak Patrycja
wtorek
13:00-14:00
pokój nauczycielski
26.
Majchrzak Iwona
wtorek
9:50 – 10:50
pokój nauczycielski
27.
Majtczak Klaudia
czwartek
14:30 – 15:30
gabinet psychologa
28.
Madej Mateusz
poniedziałek
piątek
7:45 – 8:15
7:45 -8:15
sala gimnastyczna
29.
Michalak Krystyna
Środa
czwartek
7:45-8:15
7:45- 8:15
s.105
s.105
30.
Mikołajczyk Robert
piątek
14:00-15:00
biblioteka
31.
Milkowska Mariola
czwartek
13:00- 14:00
pokój nauczycielski
32.
Noskiewicz-Nowicka Beata
środa
czwartek
7:45 – 8:15
7:45 – 8:15
s.206
s.206
33.
Orłowska Beata
poniedziałek
12:45 – 13:45
s.104
34.
Paprocka Beata
środa
czwartek
7:45– 8:15
7:45 – 8:15
s.200
s.200
35.
Pawlak Dariusz
wtorek
czwartek
7:45 – 8:15
7:15 – 8;15
pokój nauczycielski
36.
Pietrzak Katarzyna
wtorek
środa
7:45 – 8:15
7:45 – 8:15
s.103
s.103
37.
Pikora Magdalena
poniedziałek
środa
7:45 – 8:15
7:45 – 8:15
s.107
s.108
38.
Romeyko Oksana
wtorek
czwartek
14:00 – 14:30
7:45 – 8:15
s.205
s.101
39.
Sadowska Karolina
poniedziałek
środa
7:45 – 8:15
7:45 – 8:15
s.210
s.210
40.
Skrzypczak Krzysztof
czwartek
ostatni czwartek miesiąca
11:00 – 11:45
pokój nauczycielski
41.
Stachowiak Joanna
poniedziałek
13:00 – 14:00
pokój nauczycielski
42.
Szatkowska Beata
środa
czwartek
7:45-8:15
7:45 – 8:15
s.205
s.205
43.
Szuman Renata
poniedziałek
12:00 – 13:00
pokój nauczycielski
44.
Wijata Maja
środa
czwartek
7:45 – 8:15
7:45 - 8:15
s.207
45.
Winkel Marcin
środa
11:00 – 12:00
pokój
nauczycielski
46.
Wojciechowska Monika
wtorek
13:00 – 14:00
sala gimnastyczna
47.
Woś Maria
wtorek
środa
7:45 – 8:15
7:45 – 8:15
s.100
s.100
48.
Zielińska Beata
poniedziałek
wtorek
7:45 – 8:45
7:45 – 8:45
sala gimnastyczna
49.
Żak Karolina
Wtorek
środa
7:45 – 8:15
7:45 – 8:15
s.209
s.209