• PRACOWNIK BIUROWY/SEKRETARKA - nabór wolne stanowisko pracy

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY –

PRACOWNIK BIUROWY/SEKRETARKA

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. K. Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich ogłasza nabór na stanowisko pracy pracownik biurowy/sekretarka w wymiarze pełny etat.

NAZWA I ADRES  JEDNOSTKI:

Szkoła Podstawowa im. K. Urbańskiego

ul. Powstańców Wlkp. 3

88 - 180 Złotniki Kuj.

WARUNKI  ZATRUDNIENIA:

Umowa o pracę

Opis oferty

1. Zapewnienie prawidłowej działalności sekretariatu szkoły, wsparcie dyrekcji szkoły w jej regularnych obowiązkach. Obsługa interesantów, udzielanie informacji, w razie potrzeby kierowanie ich do właściwych osób.
            2. Prowadzenie spraw kadrowych.
            3. Prowadzenie dokumentacji szkoły oraz wydawanie dokumentów zgodnie z przepisami m.in. świadectw, zaświadczeń, legitymacji, mLegitymacji, duplikatów dokumentów, zamawianie druków.
            4. Sprawne przekazywanie informacji pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym.
            5. Rejestrowanie pism wchodzących i wychodzących, wysyłanie korespondencji.
            6. Stosowanie instrukcji kancelaryjnej i archiwalnej.
            7. Obsługa SIO, SIOEO
            8. Prowadzenie zbioru zarządzeń, instrukcji, regulaminów.

Wykształcenie: minimum średnie ogólnokształcące,  dodatkowym atutem będzie ukończone szkolenie (kurs) w zakresie prowadzenia kadr
            Uprawnienia: biegła obsługa komputera (Internet, Microsoft Office), bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, wysoka kultura osobista
            Inne wymagania: znajomość obsługi komputera w stopniu biegłym

Obowiązki:

1.  Zapewnienie prawidłowej działalności sekretariatu szkoły, wsparcie dyrekcji szkoły w jej regularnych obowiązkach. Obsługa interesantów, udzielanie informacji, w razie potrzeby kierowanie ich do właściwych osób.
            2. Przygotowanie umów dla nowozatrudnionych pracowników, przygotowanie i gromadzenie odpowiedniej dokumentacji kadrowej.
            4.  Sporządzanie sprawozdań oświatowych i GUS, WUS oraz innych.
            5. Dokonywanie bieżących wpisów do księgi obiektu.
            6. Obsługa eSekretariatu. Sprawne przekazywanie informacji pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym.
            7. Rejestrowanie pism wchodzących i wychodzących, wysyłanie korespondencji.
            8. Stosowanie instrukcji kancelaryjnej i archiwalnej.
            9. Obsługa SIO, SIOEO
            10. Prowadzenie zbioru zarządzeń, instrukcji, regulaminów.
            11. Atutem będzie umiejętność wprowadzania informacji na stronę internetową - BIP.

WYMAGANE DOKUMENTY:

• List motywacyjny.
            • CV.
            • Kserokopia dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie.
            • Kserokopia ewentualnych świadectw pracy oraz zaświadczeń z biura pracy.
            • Podpisane własnoręcznie oświadczenia:

- o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

- o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,

- o stanie zdrowia pozwalającym na podjęcie pracy na stanowisku objętym naborem,

- o niefigurowaniu w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym,

- Oświadczenie kandydata o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (załącznik nr 1 do ogłoszenia).

- Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 2 do ogłoszenia).

Dokumenty przedłożone w formie kopii winny być potwierdzone przez kandydata klauzulą „za zgodność z oryginałem” i własnoręcznym podpisem.

Termin i miejsce składania dokumentów:

• Oferty wraz z wymaganymi dokumentami należy składać w zamkniętych kopertach z podanym imieniem, nazwiskiem, adresem zwrotnym, numerem telefonu oraz dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko pracy –  pracownik biurowy/sekretarka” w terminie do dnia 8 września 2023 r., do godziny 13.00,  w sekretariacie szkoły Podstawowej im. K. Urbańskiego   w Złotnikach Kujawskich ul. Powstańców Wlkp. 3.
            • Oferty zgłoszone po terminie oraz niekompletne nie będą brane pod uwagę.