• Konkurs "Portret Nauczyciela"

• Kolejna edycja Szkolnego Konkursu Plastycznego pt. "Portret Nauczyciela” za nami. Uczniowie nie przestają zaskakiwać swoją pomysłowością, różnorodną techniką wykonania, a także ukazaniem szczegółów w wyglądzie nauczycieli. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom, którzy brali udział w konkursie. Prace można było podziwiać na dolnym korytarzu. Cieszyły się dużym zainteresowaniem przechodniów i niejednokrotnie wywoływały uśmiech. Cieszymy się, że tak chętnie angażujecie się w dodatkowe prace plastyczne. Wszystkich pozostałych zachęcamy do wzięcia udziału za rok!

Organizatorzy:

Beata Noskiewicz- Nowicka

Anna Chrubczyńska

• Świetlica szkolna – turniej warcabowy

• Warcaby to nie tylko gra planszowa, lecz także edukacyjna, uczy bowiem koncentracji, cierpliwości, wprowadza elementy zdrowego współzawodnictwa, rozwija umiejętność planowania i realizacji różnych strategii. Uczniowie w świetlicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w turnieju warcabowym w październiku. Do turnieju przystąpili chętni uczniowie z klas I – IV.

Zwycięzcy:

I miejsce – Jakub Malerowicz

II miejsce – Zofia Jakób, Filip Ciupak

III miejsce – Jagoda Pieczątkiewicz, Marcel Modliński

IV miejsce – Wojciech Wiśniewski

Turniejowi towarzyszyły pozytywne emocje. Wszystkim zawodnikom dziękuję za udział, a zwycięzcom - gratuluję.